منوی اصلی
کلوپ هواداران مسی و نیمار
 • A.H.Mirzaei یکشنبه 5 آبان 1392 11:06 ب.ظ نظرات ()

  برای دوستان رئالی

  شما رئالی ها که میگید برای ما یه پنالتی نگرفتند ، خوب به این عکس نگاه کنید . 

  به نظرتون این پنالتی نبود ؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟            

  هرکی میگه پنالتی نیست ، یعنی هیچی از فوتبال سرش نمیشه . 

  البته من قبول دارم که یه پنالتی برای رئال نگرفت

  منبع:ویوا بارسا

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • ...

  A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:33 ب.ظ نظرات ()
  http://uploadtak.com/images/r6864_caricaturaleomessith.jpg
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:33 ب.ظ نظرات ()
  http://uploadtak.com/images/o3838_khahar_IranYan2.jpg
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:24 ب.ظ نظرات ()
   قبل از بازی پرتغال برابر برزیل در بوستون در ماه سپتامبر، اتفاق جالبی‌ رخ داده است.


   به گزارش AS، فدراسیون فوتبال برزیل پیش از این دیدار ویدئو‌یی از حرکات و نحوه دفاع په په و دیگر بازیکنان پرتغال را برای باشگاه بارسلونا ارسال کرده است تا از مصدومیت نیمار در مقابل خشونیت ذاتی مدافع رئال مادرید جلوگیری کنند.

  نیمار در مصاحبه با شبکه تلویزیونی Globo این قضیه را تایید کرد و گفت: "آنها برای من و تیاگو سیلوا ویدئو‌یی فرستادند که از مصدومیت ما جلوگیری کند. تنها به خاطر خود بازیکنان ما بود. به خاطر کمک به من و هم تیمی‌های من."

  از زمان پیوستن این مهاجم به باشگاه بارسلونا، مدافعان لالیگایی ۳۲ بار در ۸ بازی روی این ستاره برزیلی مرتکب خطا شده اند.
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:23 ب.ظ نظرات ()
  ستاره برزیلی خط حمله بارسلونا می‌گوید در ال‌کلاسیکوی پیش رو می‌داند که چطور نباید در دام جنگ روانی مدافع پرتغالی رئال مادرید بیفتد.

  http://sport.shafaqna.com/media/k2/items/cache/b2abfcde8d58fbf1edada002758c93ea_XL.jpg

  نیمار اعلام کرد قبل از جدال دوستانه اخیر تیم‌های ملی برزیل و پرتغال، بازی که با پیروزی 3 بر یک برزیلی‌ها همراه بود، فیلمی از بازی‌های په‌په را دیده و به واسطه آن فهمیده که چگونه نگذارد این مدافع ملی‌پوش با حرکاتش او را عصبی کند.

  نیمار 21 ساله که فرداشب (شنبه) برای اولین بار حضور در ال‌کلاسیکو را تجربه می‌کند به احتمال بسیار زیاد بارها و بارها برابر په‌په قرار خواهد گرفت اما این نخستین باری نیست که این 2 نفر روبه‌روی هم می‌ایستند.

  نیما در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی تی وی گلوبوی برزیل اظهار داشت: پیش از آن بازی کنفدراسیون فوتبال برزیل برای من و تیاگو سیلوا فیلمی فرستاد و هدفش آن بود که به ما آموزش دهد چگونه اجازه ندهیم بازیکنان حریف ما را عصبی کنند. این کار نه تنها به نفع من بلکه به نفع تمامی اعضای تیم هم بود.

  نیمار که از بدو پیوستن‌اش به بارسلونا تا کنون در 8 بازی کاتالان‌ها در لالیگا تنها 2 گل به ثمر رسانده است، درباره بازی فرداشب برابر رئال مادرید نیز تصریح کرد: ال‌کلاسیکو برای هر بازیکنی می‌تواند مهم‌ترین بازی باشد. این دیداری است که هر بازیکنی می‌خواهد در آن بهترین بازی‌اش را انجام دهد. این اولین ال‌کلاسیکوی من است و امیدوارم که بتوانم در آن شروع خوبی داشته باشم و تیمم بازی را ببرد.

  براساس گزارش تسنیم، وی افزود: فکر نمی‌کنم که اضطراب و استرسی که این بازی دارد بیش از دیگر بازی‌‌های‌مان باشد. می‌دانم که بحث این بازی با سایر بازی‌ها تفاوت دارد اما به عقیده من برای این بازی ما همانقدر استرس داریم که برای بازی‌های دیگر‌مان داریم.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:23 ب.ظ نظرات ()

  مدافع ملی‌پوش بارسلونا باور دارد حضور لیونل مسی در بارسا باعث پیشرفت کریس‌رونالدو شد و پپ گواردیولا بهترین مربی‌اش تاکنون بوده است.

  11 عکس پسر و همسر جرارد پیکه

  در شرایطی که فرصت اندکی تا رقابت همیشگی و سنتی با رئال مادرید(ساعت 19 و 30 دقیقه جدال فردا شب) باقی مانده، « پیکه» در مصاحبه‌ای مفصل با روزنامه مارکا حرف‌های جالبی در حواشی این دربی معروف ( ال‌کلاسیکو ) و برخی موضوعات دیگر زده است.

  *رقابت بارسا و رئال

  وی در ابتدای این گفت‌وگو به بحث رقابت‌ میان دو تیم مطرح اسپانیا و جهان چنین اشاره کرده است: در 10، 15 سال گذشته تحول جدیدی در عرصه رقابت ما و رئالی‌ها بوجود آمده است. به خاطر یکسری تحولات بوجود آمده، رقابت  بدون سرمایه‌گذاری‌های مالی میسر نمی‌شد. با این حال می‌بینیم چگونه مادریدی‌ها یک سال بدون جام مانده و 160 میلیون دلار هزینه جذب 3 بازیکن کرده‌اند. مشخص است که بارسا چنین رویه‌ای ندارد. می‌دانم ما شرایط مالی متفاوتی با رئالی‌ها داریم اما بدون صرف چنین هزینه‌های با آنها رقابت می‌کنیم. در این حال حداکثر 60 یا 70 میلیون برای جذب بازیکن، آن هم نه برای 3 بلکه برای 4 بازیکن می‌پردازیم. البته بارسا تیمی بی‌پول نیست. بارسلونا هم می‌تواند با ثروتمندترین تیم‌های جهان رقابت کند اما سیاست‌های بارسا با رئال در بخش مالی، متفاوت است.

  وی افزود: رئال تمام بودجه خود را صرف جذب بازیکن می‌کند اما سیاست بارسا از این جهت متفاوت است و با تامل خیلی بیشتر در زمینه خرید بازیکن قدم بر می‌دارد.

  *باورها در مورد اعجوبه پرتغالی رئال

  از جمله موضوعاتی که در این گفت‌وگو مورد توجه و پاسخ مدافع میانی کاتالان‌ها قرار گرفته، کریستیانو رونالدو،‌ فوق‌ ستاره پرتغالی رئال مادرید است. مهاجمی که همواره مقابل وی در «ال‌کلاسیکو»ها به میدان رفته است.

  پیکه در این مورد گفت: نظر من در مورد کریس تغییر نکرده است. همیشه او را ستوده‌ام. چون او مثل یک کارگر زحمتکش و خستگی‌ناپذیر در رئال است که همواره می‌خواهد بیشتر و بیشتر کسب کند. حتی می‌توان گفت مثل یک ماشین است که بی‌وقفه کار می‌کند. از نظر ذاتی، آدمی بسیار قوی است و هیچوقت برای پیشرفت دست از تلاش و جنگیدن برنمی‌دارد. او اکنون یکی از دو یا سه بازیکن برتر جهان است. البته برخی از مردم می‌گویند او بهترین بهترین‌هاست. اما حتی اگر همینگونه نیز باشد،‌ بازهم خواهان پیشرفت است. به این دلیل او را به خاطر حس و خستگی‌ناپذیری‌‌اش ستایش می‌کنم. در عین حال معتقدم این حضور  لیونل مسی در بارسا بود که باعث شد کریس، رقابت و پیشرفت کند.

  *ال‌کلاسیکو‌های پرحاشیه

  بحث دیگری که در این گفت‌وگوی خواندنی مورد توجه مدافع با تجربه آبی و اناری‌پوشان قرارگرف ، دربی بارسا و رئال یا همان «ال‌کلاسیکو‌های معروف» است.

  «ال‌ دربی‌هایی»‌که به نظر پیکه، رسانه‌ها بیشتر از خود اعضا دو تیم،‌ در ایجاد حاشیه، تاکنون تاثیر داشته‌اند.

  وی گفت: از دیرباز رقابت بارسا و رئال وجود داشته است اما گاهی حتی به خاطر تاثیراتی که رسانه‌ها داشته‌اند،‌ شکل خشنی به خود گرفته است. به همین دلیل است که به خصوص در آستانه این دربی‌ها،‌تا جایی که امکان داشته باشد،‌ روزنامه نمی‌خوانم،‌ پای تلویزیون نمی‌نشینم و در مورد بازی حرف نمی‌زنم. فکر می‌کنم تعداد برنامه‌های تلویزیونی که مردم و کارشناسان بنشیند و با احترام حرف بزنند، خیلی کم است. در عوض شمار برنامه‌هایی که می‌نشینند و حرف‌های خشن علیه هم می‌زنند، زیاد است. در این برنامه‌ها هر شخصی، آنچه می‌پسندد، را می‌زند و جبهه‌گیری می‌‌کند. در حالیکه رسانه‌ها می‌توانند از شدت این جبهه‌گیری‌ها بسیار بکاهند. من هم می‌پذیرم که میان بارسا و رئال، رقابت‌ سنگینی وجود دارد اما اکثرا باور داریم  این رقابت با وجود همه‌ گستردگی‌هایش، باید سالم بماند.

  در ادامه این مصاحبه، ستاره خط دفاع کاتالان‌ها عنوان کرد تحت‌تاثیر همین حواشی‌ها بود که میان بارسلونایی‌ها و رئالی‌ها در سال 2011 مشکلاتی ایجاد شد.

  *پپ بهترین مربی بود که من داشتم

  در ادامه این مصاحبه پیکه از «پپ گواردیولا» سرمربی سابق بارسا و مسئول فنی کنونی بایرن مونیخ نیز به نیکی یاد کرده است.

  وی گفت: پپ در کارش واقعاً تبحر دارد. او همیشه حریفان را 24 ساعت قبل از بازی با دیدن فیلم‌های ویدیویی، آنالیز دقیق می‌کند و بعد با جلسه‌ای که با بازیکنان می‌گذارد به تک تک بازیکنانش حرکات حریف را نشان می‌دهد و به طور مثال می‌گوید این حمله تیم رقیب با حمله پایانی چقدر شباهت داشته است. یا مثلا می‌گوید در تک تک صحنه‌ها،‌ مدافعین چپ یا راست تیم، باید مقابل حملات حریف،‌ چه واکنشی در زمین نشان دهند. به این دلایل است که می گویم پپ در کارش بهترین است. او بهترین مربی بود که من تاکنون داشته‌ام.

  *پسرم زندگی‌ام را به کل تغییر داد

  آخرین بخش این مصاحبه اختصاص به شب بازی فصل گذشته با بایرن آلمان دارد. دیداری که شکست سنگینی به بارسلونا تحمیل شد.

  پیکه دراین مورد بیان کرد: شکست 4 بر صفری که از بایرن خوردیم، به معنای واقعی خیلی خیلی سنگین بود. من که یادم نمی‌رود چطوری در آن بازی، بارسا زمین‌گیر شده بود. بعد از بازی آنقدر اعصابم خرد بود که مستقیما به خانه رفتم و نمی‌خواستم با کسی هم حرفی بزنم اما همین که به خانه رسیدم و چشم من به «میلان» پسر کوچکم افتاد، همه چیز تغییر کرد. او واقعا زندگی‌ام را تغییر داده است.

  آخرین ویرایش: جمعه 3 آبان 1392 09:23 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:22 ب.ظ نظرات ()
  ستاره آرژانتینی بارسلونا با ۱۸ گل زده در دیدارهای ال‌کلاسیکو کابوس رئالی‌ها است.

  مسی؛ کابوس رئالی‌ها

  عرش نیوز:

  لیونل مسی همیشه وقتی مقابل رئال مادرید، به میدان می‌رود، آمادگی مضاعفی دارد. بازیکن آرژانتینی مقابل سفیدپوشان 18 گل با هر شکل و شیوه‌ای به ثمر رسانده؛ وی در فصل 07-2006 کارش را با هت‌تریک مقابل رئال شروع کرد.

  علاوه بر این هرگاه بارسلونا به مسی نیاز دارد، او حاضر می‌شود؛ مثل همان کاری که سه‌شنبه مقابل میلان انجام داد؛ وقتی که گل تساوی را به ثمر رساند. او شبیه همین عملیات نجات را چندین بار در این فصل اجرا کرده است.

  استعداد گلزنی مهاجم ریزنقش واقعا جالب است. بارسلونا در تمام رقابت‌های این فصل 37 گل زده است که تقریبا یک سوم آن (12 گل) را مسی زده است.

  آمار گلزنی بازیکن آرژانتینی در سه فصل متوالی بیش از یک گل در هر بازی بوده است و در این فصل 12 گل در یازده بازی زده است. اختلاف فاحش این است که او در این فصل خیلی کمتر بازی کرده است. این تنها به خاطر مصدومیتش نبوده بلکه به سیاست استفاده چرخشی از بازیکنان تاتا مارتینو نیز مربوط می‌شود که می‌خواهد مطمئن شود هم‌وطنش با آمادگی کامل فصل را به پایان می‌رساند.

  اهمیت مسی برای بارسلونا مثل روز روشن است. او نه تنها برای بارسا گلزنی می‌کند، بلکه گل‌هایش سرنوشت بازی را تغییر می‌دهد. بارسا هم‌اکنون در لالیگا و گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا صدرنشین است اما اگر گل‌های ستاره آرژانتینی را از باشگاه کاتالان‌ بگیریم، جایگاه باشگاه چندان بالا نخواهد بود.
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • A.H.Mirzaei جمعه 3 آبان 1392 09:22 ب.ظ نظرات ()
  نیمار پنجمین ستاره برزیلی بارسلونا است که اولین حضور خود را در رقابت‌های ال‌‌کلاسیکو تجربه خواهد کرد.

  تعظیم نیمار به رونالدینیو

  نیمار داسیلوا سُنّت بهترین بازیکنان برزیل را با حضور در بارسلونا ادامه داده است. اکنون پس از روماریو، ریوالدو و رونالدینیو زمان اولین حضور وی در ال‌کلاسیکو فرا رسیده است. دیدار دو تیم بارسلونا و رئال مادرید شنبه ساعت 19:30 در نیوکمپ برگزار می‌شود و نیمار در صورت حضور اولین ال‌کلاسیکوی خود را تجربه خواهد کرد.

  94-1993 گلزنی روماریو در پیروزی 5 بر صفر

  این اولین بازی روماریو دا سوزا مقابل رئال مادرید بود که که یکی از زیباترین گل‌های تاریخ ال‌کلاسیکو توسط وی به ثمر رسید. بازی تا دقیقه 24 با تساوی بدون گل در جریان بود که پاس گواردیولا در گوشه محوطه به او رسید و روماریو در حالی که پشتش به گل بود و به شدت توسط رافائل آلکورتا مهار شده بود، گلزنی کرد. روماریو با داخل پا توپ را حرکت داد و با بیرون پا بازیکن رئال را جا گذاشت. این حقه که در زبان محلی با نام «دم گاو» معروف است، پس از آن به عنوان نماد این پیروزی 5 بر صفر شناخته شد.

  98-1997 گل زودهنگام ریوالدو در پیروزی 3 بر 2

  ریوالدو هم در اولین حضورش در ال‌کلاسیکو گلزنی کرد اما این بار در سانتیاگو برنابئو. وی در دقیقه 5 کانیزارس، دروازه‌بان رئال را به یک شوت نزدیک به تیرک شکست داد. این بازی بیشتر به خاطر گل جیوانی سیلوا که باعث پیروزی 3 بر دو تیمش و جشن شادی بازیکنان بارسلونا پس از آن شد، شهرت یافت. ریوالدو در بازی‌های بعدی به خصوص در سال 2011 که دو گل وی می‌توانست به هت‌تریک تبدیل شود، زهرش را به مادرید ریخت.

  04-2003 چیپ تماشایی رونالدینیو در پیروزی دو بریک

  رونالدینیو اولین‌ ال‌کلاسیکو را به دلیل مصدومیت از دست داد اما در بازی برگشت در برنابئو حاضر شد و با پاس چیپ زیبایش به ژاوی که آن را از بالای سر کاسیاس تبدیل به گل کرد در پیروزی دو بر یک تیمش نقش‌آفرینی کرد. بارسا پس از شروع ضعیف در این فصل، توانست بهتر شود و در پایان نایب‌قهرمان شود.

  97-1996 توقف رونالدو در شکست دو بر صفر

  همه ستاره‌های برزیلی بارسلونا اولین ال‌ کلاسیکوی خاطره‌انگیزی نداشتند. اولین تجریه رونالدو نازاریو با شکست دو بر صفر تیمش همراه بود.

   
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 2 1 2
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic