A.H.Mirzaei چهارشنبه 1 بهمن 1393 03:29 ب.ظ نظرات ()
دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کوپا دل ری بین دو تیم مدعی بارسلونا و اتلتیکو مادرید بامداد پنج شنبه و در استادیوم نیوکمپ شهر بارسلونا به انجام خواهد رسید که با توجه به رفت و برگشت بودن رقابت ها، هر دو تیم در جدال رفت هدف نخست خود را در بسته نگاه داشتن دروازه خودی خواهند دید.
http://parsiup.com/upload/ai07_5674353.jpg
زمان و مکان بازی

پنج شنبه، دوم بهمن ماه؛ ساعت 00:30 دقیقه بامداد به وقت تهران

استادیوم نیوکمپ شهر بارسلون

ترکیب احتمالی دو تیم

آخرین اخبار دو تیم و نکات آماری بازی

► پس از استفاده لوئیز انریکه از دو ترکیب یکسان برای اولین بار در رقابت های این فصل  به نظر می رسد که وی بار دیگر و در مسابقه برابر اتلتیکو به تیم برنده خود دست نزده و با همان ترکیب دیدار هفته گذشته دو تیم پای به میدان بگذارد.

► ژاوی هرناندز کاپیتان اول بارسلونا پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت خود چراغ سبز پزشکان را برای حضور در این مسابقه دریافت کرده است.

► جرمی متئو مدافع میانی بارسا به علت مصدومیت از ناحیه پاشنه آشیل بازی برابر شاگردان سیمئونه را از دست خواهد داد.

► تنها تفاوت ترکیب اصلی آبی اناری ها نسبت به بازی هفته گذشته حضور مارک آندره تراستگن دروازه بان جوان و آلمانی آبی اناری ها به جای کلودیو براوو در مسابقه چهارشنبه شب خواهد بود.

►دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو با اعمال نظری مشابه نسبت به لوئیز انریکه از جان اوبلاک دروازه بان دوم تیم خود به جای میگل آنخل مویا در درون دروازه استفاده خواهد کرد.

► به نظر می رسد خوزه خیمنز مدافع جوان مادریدی ها پس از دو بازی غیبت و حضور ژائو میراندا در ترکیب ثابت بار دیگر از ابتدا برابر بارسلونا به میدان برود.

► پس از درخشش خیره کننده برابر رئال مادرید به احتمال فراوان باز هم زوج گریزمان - تورس در پیشانی خط حمله تیم میهمان بازی حضور خواهند داشت.

► آبی اناری ها در چهار مسابقه آخر خود در رقابت های کوپا دل ری حداقل چهار گل به ثمر رسانده اند.

► شاگردان لوئیز انریکه در 10 بازی از 13 مسابقه آخر خود در این رقابت ها هر دو نیمه بازی را با برتری به پایان رسانده و همچنین در 11 مسابقه از این 13 دیدار به پیروزی رسیده اند. 

► شاگردان لوئیز انریکه در 12 مسابقه آخر خود برابر اتلتیکو در استادیوم نیوکمپ بدون شکست بوده اند.

► شاگردان دیگو سیمئونه در چهار بازی قبلی خود در رقابت های این فصل کوپا دل ری حداقل دو گل به ثمر رسانده اند.

پیش بینی  وب سایت Who Scored  از نتیجه بازی
2 - 1