A.H.Mirzaei سه شنبه 30 دی 1393 07:15 ب.ظ نظرات ()
به نقل از AS، رئیس باشگاه بارسلونا، جوزپ ماریا بارتومئو در برنامه "La Portería" شبکه بارسلونا حضور پیدا کرد و به چند مسئله پیرامون باشگاه بارسلونا پاسخ داد.
http://parsiup.com/upload/fj28_5445643.jpg

در مورد لیونل مسی:

"باید ببینیم او اکنون چگونه است. او از همه نظر عالی است. او اشتیاقی زیاد برای بردن تمام عناوین امسال دارد، من با او بودم و لئو از شرایط فعلی خوشحال است. با وجود اینکه جوائز را دیگران بردند ولی او هنوز بهترین بازیکن دنیا است. او جاه طلب است و می خواهد همه چیز را برنده شود، فصلی فوق العاده داشته است. یک لیدر است و رفتاری شبیه به آن ها دارد. ما مسی را برای سال های زیادی داشته ایم و هیچ گزینه ای برای فروش او یا هر کدام از هم تیمی های وی وجود ندارد."

در مورد رابطه بین لیونل مسی و لوئیس انریکه:

"آن ها همه چیز را تکذیب کرده اند. ما مربی را با این هدف استخدام کردیم که همه چیز را درست انجام دهد. لوئیس تیم را یکپارچه و یکدست کرده است و با داشتن مسی، سوارز و نیمار احتمالا یکی از بهترین خط حمله های دنیا را داریم. سبک بازی ما مثل همیشه است."

در مورد داگلاس:

"او خیلی کم بازی کرده است، ولی چیز عجیبی در مورد انتقال او وجود ندارد. ما مبلغ آزادسازی او را پرداخت کردیم."

در مورد تمدید قرارداد با دنی آلوز:

"این موضوع چیزی نیست که همه فکر می کنند ولی بله، ما چند هفته دیگر قراردادی با او امضا خواهیم کرد. بر روی رقابت ها تمرکز داریم. در زمان مناسب راه حل مناسبی برای این موضوع پیدا می کنیم چه تمدید کند و چه اتفاق دیگری رخ دهد. تصمیمات بر عهده مربی هستند."

در مورد نیمار:

"او پارسال رنج زیادی کشید ولی اکنون آرام تر است و همه چیز برای او خوب پیش می رود. آن موضوعات اکنون برطرف شده اند و او بسیار آرام تر است. نیمار تمرکز دارد و تلاش زیادی می کند و ما نیز امیدواریم در پایان فصل همه خرسند باشند."