A.H.Mirzaei سه شنبه 30 دی 1393 02:34 ب.ظ نظرات ()

رسانه‌های ایتالیایی خبر دادند که بارسلونا آخرین باشگاهی است که تمایل خود را به جذب مهاجم ایرانی روبین کازان اعلام کرده است.

http://parsiup.com/upload/fway_6546345.jpg

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی بارسلونا آخرین باشگاهی است که تمایلش را به جذب سردار آزمون از تیم روبین کازان نشان داده است.

به گزارش فارس، لیورپول، تاتنهام و آرسنال تاکنون تمایل خود را به جذب سردار آزمون نشان داده‌اند. همچنین گزارش‌های کالچو مرکاتو نیز نشان می‌دهد که غول‌های لالیگا به همراه یوونتوس و آث میلان در تلاش برای جذب این بازیکن با استعداد هستند.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر برای شرکت در جام ملت‌های آسا در استرالیا به سر می‌برد اما آینده‌اش پس از بازگشت از استرالیا مشخص خواهد شد.

آزمون با گلی که در پیروزی یک بر صفر شاگردان کی‌روش مقابل قطر به ثمر رساند تا ایران را راهی یک چهارم نهایی کند، درخشش خوبی در تیم ملی داشته است.

با این حال آیرات گارایف، مدیر اجرایی روبین کازان در این باره گفته بود: سردار آزمون بازیکن روبین کازان است و با باشگاه قرارداد دارد. منتظر بازگشتش از جام ملت‌های آسیا می‌مانیم و منتظر هستیم تا بقیه فصل به پایان برسد. این خبرها را درمورد سردار شنیده‌ایم اما دلیلی نمی‌بینیم که تا زمان رسمی شدن پیشنهادات در این باره حرفی بزنیم.

با توجه به محرومیت باشگاه بارسلونا در زمینه خرید بازیکن جدید تا سال آینده مشخص نیست چطور نام این بازیکن ایرانی به عنوان یکی از گزینه های مدنظر بارسا معرفی شده است!