A.H.Mirzaei دوشنبه 29 دی 1393 09:20 ب.ظ نظرات ()

ژاوی هرناندز که به نظر می رسید تابستان گذشته بارسا را ترک کند در نهایت در این تیم ماندنی شد و البته در این فصل، برخلاف فصول گذشته جایگاه ثابتش را از دست داده است.

http://parsiup.com/upload/nc58_56654556.jpg

کاپیتان اول بارسا، امروز در یک مراسم تبلیغاتی همراه با لوئیس فیگو شرکت کرد. ژاوی در حاشیه این مراسم به سوالات مختلفی پاسخ گفت.

هماهنگی با مسی

من یک هافبک پاسور هستم و در بارسا وظیفه دارم تا به مهاجمان توپ رسانی کنم. در این راه نیاز دارم تا با بازیکنان کناری ام و نیز با مهاجمان، به خوبی هماهنگ باشم.بازیکنی که با مسی نتواند خودش را به خوبی هماهنگ کند، به درد فوتبال نمی خورد.

بهترین مربیان

لوئیس آراگونس بیشترین تاثیر را روی فوتبالم گذاشت. خوان ویا به فوتبال من شکل داد و پس از آن، مربیانی چون رایکارد، گواردیولا، تیتو ویلانوا و... هر کدام چیزهایی جدید به فوتبالم اضافه کردند. به همه آنها مدیونم.

شانس بارسا در چمپیونزلیگ

قهرمانی در این رقابت ها همیشه دشوار است و نمی توان پیش بینی کرد که چه سرنوشتی در انتظار ماست. با حریف دشواری همچون منچسترسیتی در یک هشتم بازی داریم که چالش سختی خواهد بود. فکر می کنم همین تیم هایی که شانس بیشتری برایشان پیش بینی شده بتوانند به فینال راه یابند.

آینده

هنوز مشخص نیست. دوست دارم در بارسا از فوتبال خداحافظی کنم اما کسی از آینده خبر ندارد. تابستان گذشته فکر می کردم جدائیم از بارسا قطعی باشد اما زوبی زارتا و انریکه مرا به ماندن متقاعد کردند. در حال حاضر می خواهم از روزهایی که در بارسلونا هستم لذت ببرم.

بازیکنانی که شایسته پوشیدن پیراهن بارسا هستند

بطور نمونه، سیلوا و کازورلا از ملی پوشانی هستند که در سطح بارسا قرار دارند و می توانند برای این تیم بازی کنند. در تیم ملی اسپانیا بازیکنان با کیفیت زیادی وجود دارند که می توانند پیراهن بارسا را به تن کنند.