A.H.Mirzaei دوشنبه 29 دی 1393 02:04 ق.ظ نظرات ()

بارسلونا به دومین برد متوالی خود در لالیگا دست یافت و با ارائه بهترین بازی خارج از خانه خود در این فصل، دپورتیوو را با 4 گل در هم کوبید.

http://parsiup.com/upload/j30z_45678234.jpg

لوئس انریکه سرمست از پیروزی پرگل تیمش، در نشست خبری حاضر شد و به سوالات پاسخ گفت.

رمز پیروزی

در هر بازی خارج از خانه ما سعی می کنیم تا تمرکز دفاعی خودمان را حفظ کنیم. امروز در خلق موقعیت های خطرناک، بهتر از همیشه بودیم و اجازه ندادیم دپورتیوو به بازی خودش مسلط شود.

تلاش برای گلزنی

وقتی تیم حریف، فضاها را می بندد، چندین راه برای رسیدن به گل وجود دارد. توپ های ارسالی از جناحین، استفاده از ریباندها ، شوت از راه دور و نیز خلاقیت بازیکنان می توانند گره گشا باشند. با این بازیکنان، می توان موقعیت های زیادی برای گلزنی خلق کرد.

تکرار 11 بازیکن بازی با اتلتیکو

تیمی را به زمین فرستادم که فکر می کردم بهترین بازدهی را خواهد داشت. وقتی بازیکنان حداکثر توانایی خود را در زمین می گذارند، قدرتمند تر از همیشه می شویم.

مسی

مسی در سطح بسیار بالایی فوتبال بازی می کند و تقریبا هیچگاه ندیده ام که افت کند. او یک نابغه در سطح جهانی است.

عدم تداوم در کسب نتایج مثبت

شکست مقابل سوسیداد ممکن است در هر فصلی اتفاق بیفتد. در طول فصل، یک تیم بازی های خوب، بد و متوسطی را ارائه می دهد. تیم مقابل هم به قصد پیروزی مقابل ما قرار می گیرد. این مساله را نیز باید لحاظ کرد.

اهداف

باید در دفاع و حمله موثر تر باشیم.هنوز مسائلی هستند که باید در تیم بهبود یابند و ظرفیت بهتر شدن را داریم. هرچقدر بیشتر پیروز شویم به نفع ما خواهد بود. یک تیم مبارز و رقابت طلب می خواهم.

تعویض ها

یک بازیکن را بخاطر دیدار میان هفته مقابل اتلتیکو بیرون کشیدم و دو تای دیگر را به دلایل دیگر.