A.H.Mirzaei دوشنبه 29 دی 1393 01:38 ق.ظ نظرات ()
ستاره کروات خط میانی شاگردان لوئیز انریکه از نمایش هم تیمی هایش در مسابقه امشب برابر دپورتیوو لاکرونیا ابراز رضایت کرد.
http://parsiup.com/upload/u9wh_56745687.jpg
به گزارش AS  ایوان راکیتیچ ستاره کروات خط میانی تیم فوتبال بارسلونا که در مسابقه امشب  و پیروزی بارسا مقابل دپورتیوو لاکرونیا توانست دو پاس گل را برای لئو مسی ارسال کند در صحبت هایی از روند پیروزی های شاگردان انریکه پس از شکست برابر رئال سوسیداد ابراز رضایت کرد.

"در مجموع می توانیم بگویم که تیم در بازی های اخیر نسبت به ابتدای فصل پیشرفت زیادی کرده است و باور دارم که اگر بتوانیم تا انتهای رقابت ها به همین منوال ادامه دهیم، در پایان فصل موفقیت های زیادی را جشن خواهیم گرفت. شک تردید در توانایی های تیم؟ نه. ما گروه متحد و همچون یک خانواده بزرگ هستیم که برای هدف یکسانی تلاش می کنیم و می دانیم که باید خود را برای روزهای سخت تر از آن چه که پشت سر گذاشتیم نیز در ماه های آینده آماده کنیم.

"به جز توماس که دچار مصدومیت طولانی مدت است. ما 23 بازیکن آماده در اختیار داریم که همگی در هر مسابقه می توانند در ترکیب تیم به میدان بروند و طبیعی است که رقابت فشرده ای برای حضور در ترکیب تیم به وجود بیاید. لوئیز سوارز؟ لوئیز بازیکن مهمی برای ما است که بیشتر از این هم برای ما در آینده گلزنی خواهد کرد. هتریک لئو مسی؟ فوق العاده. برای من لئو در دنیای فوتبال یگانه و بی نظیر است."