A.H.Mirzaei دوشنبه 29 دی 1393 01:32 ق.ظ نظرات ()
شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا آخرین دیدار خود در نیم فصل اول رقابت های لالیگا را با پیروزی آسان و خارج از خانه پشت سر گذاشتند.
http://parsiup.com/upload/517g_657598234.jpg
تیم فوتبال بارسلونا در نوزدهمین بازی خود در رقابت های این فصل لالیگا از ساعت 21:30 دقیقه به وقت تهران در استادیوم قدیمی ریازور  و با حضور نزدیک به 21 هزار نفر تماشاگر به مصاف تیم رده شانزدهمی دپورتیوو لاکرونیا رفت.
نیمه نخست بازی مطابق انتظار با مالکیت توپ آبی اناری ها که برای اولین بار در این فصل در دو بازی پیاپی با یک ترکیب ثابت به میدان آمده بودند، همراه بود و آن ها خیلی زود با پاس طلایی ایوان راکیتیچ و ضربه سر لئو مسی گل زودهنگام بازی را به ثمر رساندند و پس از آن نیز علی رغم داشتن موقعیت هایی توسط لوئیز سوارز و خود لئو مسی نیمه اول را تنها با یک گل دیگر از این فوق ستاره آرژانتینی به اتمام رساندند.
نیمه دوم نیز روند بازی تفاوت چندانی پیدا نکرد و آبی اناری ها با توجه به دیدار حساس میانه هفته خود برابر اتلتیکو مادرید  بیشتر سعی بر مالکیت توپ و کنترل بازی داشتند و از آن سو نیز بازیکنان دپور تنها در چند حرکت به سمت دروازه براوو یورش بردند که این حملا در نهایت راه به جایی نبرد تا شاگردان انریکه با شوت تماشایی لئو مسی و گل به خودی عجیب مداقعان دپور نیمه دوم را همچون نیمه اول با دو گل برتری به پایان برسانند.

► شرح گل های بازی:

دقیقه 10 (1-0، لیونل مسی): پاس در عمق فوق العاده ایوان راکیتیچ را لئو مسی در میان مدافعان دپور با ضربه سر خود به گل اول مسابقه تبدیل کرد.

دقیقه 33 (2-0 لیونل مسی): پاس در عرض نیمار پس از دخالت سوارز به مسی رسید تا  فوق ستاره تمام نشدنی آبی اناری ها با یک ضربه چیپ اختلاف را به عدد دو برساند.

دقیقه 63 ( 3-0، لیونل مسی): همکاری لئو مسی و ایوان راکیتیچ را فوق ستاره آماده و غیر قابل مهار آبی اناری ها با ضربه دقیق و تمام حرفه ای خود به گوشه سمت راست دروازه دپور فرستاد.

دقیقه 83 ( 4 -0، سیدنی): پاس در عرض زمینی دنی آلوز را سیدنی مدافع میانی دپور با اشتباهی عجیب وارد دروازه خودی کرد تا اخلتاف به چهار برسد.

► ترکیب دو تیم و آمار نهایی بازی: