A.H.Mirzaei یکشنبه 28 دی 1393 03:21 ب.ظ نظرات ()
آمار نشان می دهد با پشت سر گذاشتن روزها و هفته های فصل جاری، مثلث هجومی بارسلونا عملکردشان در زمین بهتر شده است. آن ها امروز می توانند به کمک هم تعداد گل هایشان را به عدد 50 برسانند.
http://parsiup.com/upload/nubd_2353245.jpg
به نقل از الموندو، امشب مسی، نیمار و سوارز کار بسیار دشواری را در ورزشگاه ریازور پیش روی دارند.  مثلث تهاجمی بارسلونا در دیدارهای قبلی نشان داده که می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. بارسلونا در دیدار برابر اتلتیکو مادرید با حساب 3-1 پیروز شد که سه گل کاتالان ها را این سه مهاجم به ثمر رساندند.
این مثلث هجومی هم چنین در دیدار جام حذفی برابر الچه و همینطور بازی با پاریسن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا موفق شدند گل زنی کنند تا مشخص شود نتایج بارسلونا به  صورت گسترده به عملکرد مسی، نیمار و سوارز بستگی دارد.

آمار نشان می دهد هر چه جلوتر می رویم، عملکرد و شیوه بازی لوئیس سوارز در ترکیب بارسلونا بهتر شده است. این ستاره اروگوئه ای پس از آن که در تاریخ 25 اکتبر مهلت محرومیت 4 ماهه اش به اتمام رسید در دیدار برابر رئال مادرید به میدان رفت و از آن زمان تا کنون موفق شده در 14 دیداری که در کنار نیمار و مسی قرار گرفته، 10 پاس گل دهد. (رئال مادرید ، آژاکس ، آلمریا ، سویا ، اپوئل ، اسپانیول ، پاریسن ژرمن ، کوردوبا ، الچه و اتلتیکو مادرید) سوارز تنها در 4 دیدار برابر والنسیا، سلتا، سوسیداد و ختافه موفق عمل نکرده و کاری نتوانسته انجام دهد.

مسی، نیمار و سوارز تا کنون موفق شده اند 47 گل به ثمر برسانند و سهم زیادی در موفقیت بارسلونا داشته باشند. بارسا در فصل جاری توانسته در 28 دیدار رسمی که به انجام رسانده، 80 گل به حریفانش بزند. از این تعداد گل، لیونل مسی با 25، نیمار 17 و سوارز 5 گل سهم دارند.

این سه بازیکن امشب اگر بتوانند به کمک هم سه گل دیگر وارد دروازه دپورتیوو لاکرونیا بکنند، تعداد گل هایشان به عدد 50 می رسد.