A.H.Mirzaei جمعه 26 دی 1393 11:08 ق.ظ نظرات ()
شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی راحت و بدون دردسر راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری شدند.
http://parsiup.com/upload/w7y_5675897.jpg
از ساعت 00:30 دقیقه بامداد امروز و از چارچوب آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کوپا دل ری دو تیم فوتبال بارسلونا و الچه و در شرایطی که دیدار رفت را آبی اناری ها با پیروزی  5 -0 پشت سر گذاشته بودند، به مصاف هم رفتند.

از همان دقایق اولیه بازی در نیمه نخست نیز مشخص بود که دو تیم سرنوشت بازی و صعود بارسا را قبول کرده بودند و تیم الچه که با توجه به وضعیت نه چندان خوبش در رقابت های لالیگا همانند لوئیز انریکه در بارسا به جمعی از بازیکن های اصلی خود استراحت داده بو.  از آن سو ذخیره ای بارسا نیز بر روی حرکات پدرو و آداما ترائوره موقعیت هایی را ایجاد کردند تا در نهایت ضربات از راه دور سرجی روبرتو  وجرمی متئو باعث شود تا عملا ادامه مسابقه به یک دیدار تدارکاتی و بدون حساسیت برای هر دو تیم تبدیل شود.

نیمه دوم بازی نیز داستان مشابهی داشت و بازیکنان بارسا با ورود آلن هلیلوویچ و افزایش خلاقیت در خط میانی حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه حریف ترتیب دادند و از آن سو نیز بازیکنان الچه با کنار گذاشتن ترس خود کار را هجومی تر دنبال کرده و موقعیت هایی را بر روی دروازه تراستگن ایجاد کردند، اما در نهایت این حلمات راه به جایی نبرد تا شاگردان لوئیز انریکه با برتری 8-0 در مجموع دو مسابقه راهی مرحله یک چهارم و دیدار برابر اتلتیکو مادرید شوند.

► شرح گل های بازی:

دقیقه 21: ضربه ایستگاهی فوق العاده تماشایی جرمی متئو به گوشه بالا و سمت چپ دروازه الچه رفت تا این مدافع فرانسوی نخستین گلش را برای بارسلونا به ثمر برساند.

دقیقه  40: شوت از راه دور زیبای سرجی روبرتو بدونن هیچ واکنشی از دروازه بان الچه به گوشه سمت راست دروازه رفت تا اختلاف به دو برسد.

دقیقه 43: خطای مدافعین الچه بر روی مونیر الحدادی در محوطه جریمه را پدرو در خلاف جهت حرکت دروازه بان حریف و از روی نقطه پنالتی به گل سوم بارسا تبدیل کرد.

دقیقه 91: حرکت هلیلوویچ و سانتر داگلاس را آدریانو با ضربه سر خود به گل چهارم این بازی مبدل کرد.