A.H.Mirzaei پنجشنبه 25 دی 1393 01:38 ب.ظ نظرات ()
لوییس انریکه تاکید دارد که بارسلونا حتی به بازی بدون لیونل مسی فکر هم نمی کند.
http://parsiup.com/upload/l3i7_4322346564.jpg
به گزارش ساکروی، گزارش ها پیشتر از افزایش تنش میان ستاره آرژانتینی بارسلونا و سرمربی این تیم خبر می دادند و باورها بر این بود که این بازیکن در تابستان بارسلونا را ترک خواهد کرد. این شایعات زمانی بیشتر قوت گرفت که مسی در جریان مراسم انتخاب بهترین های سال 2014 در زوریخ گفت: "من نمی دانم که سال آینده کجا خواهم بود."

اما سرمربی بارسلونا، لوییس انریکه بازی کردن مسی در باشگاه هایی دیگر را شایعاتی کاملاً بی اساس می خواند. وی در این باره گفت: "ما همه فکر می کنیم که لیونل مسی برای سال های سال در بارسلونا خواهد ماند. این چیزی است که همه هواداران بارسلونا می خواهند. ما هرگز به اینکه او سال آینده در جای دیگری بازی خواهد کرد فکر نمی کنیم. داشتن تیمی بدون مسی واقعاً دور از انتظار است و حتی فکر کردن به آن نیز بسیار سخت است. ما بدون هیچ جدالی، صحبتی و شایعه ای کار خود را ادامه خواهیم داد و در بهترین جو در رختکن سعی داریم تا تیم را به موفقیت برسانیم."

لوییس انریکه در ادامه صحتب های خود همچنین با اشاره به لوییس سوارز که در 6 بازی اخیر بارسلونا 4 گل را به ثمر رسانده است گفت: "از نظر بدنی او واقعاً در شرایط خوبی قرار دارد و در حال پیشرفت است. بازی ها باید پیش بروند تا این پیشرفت ها نمایان شوند و من اطمینان داریم که او به زودی به یکی از بهترین های تیم تبدیل خواهد شد." 

گفتنی است که شاگردان لوییس انریکه باید فردا شب در بازی برگشت رقابت های کوپا دل ری در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف الچه بروند. بازی رفت دو تیم با درخشش نیمار در نیو کمپ با برتری 5-0 بارسلونا به پایان رسید.